Filmpies zijn altijd leuk Ger.
Ze zeggen vaak meer dan alleen foto's.
Dat wordt in ieder geval 'n flinke Yard.
Het is net wat andere Hans ook al zei: er staan altijd wel een paar stammetjes zonder locomotief op een yard.
Nou jongen, succes verder!
Ik ben nu al weer een beetje verder met de maintenes. Yard was wel ff een beetje meten om alles een beetje recht te krijgen


Bij de laatste foto heb ik gebruik gemaakt van wat onderdelen van een ronde loc loods voor een onderhouds put te maken .
Het ziet er indrukwekkend uit Ger.
Mvg, Poul
Ger wat heb jij daar voor 'n papier onder liggen?
Het lijkt wel met centimeters!
Lijkt mij ontzettend handig om alles recht te kunnen leggen, toch?
En is tie hamer voor rails te spijkeren?
En is tie hamer voor rails te spijkeren?
Wat ik er onder heb liggen is ondervloer voor laminaat ,en inderdaad ik doe dat met die hamer
Geintje Ger.
Maar ik moet zeggen, het ligt nu wel kaars recht!
Waar is de draaitafel nu gebleven Ger?
Waar is de draaitafel nu gebleven Ger?
Jan die heb ik er uit gehaald ik kwam met de sporen niet uit hoe ik het wilde hebben ,maar heb er andere idee?n mee waar we het eens over gehad hadden .
Jan nog een vraagje ik zoek wel nog zoon set wat ik nu ook heb voor te tanken en zand .
Ziet er strak uit Ger.
Vandaag nog een beetje aan mijn maintenes yard gedaan en ook de wasstraat en een local yard .
De eerste twee foto's een overzicht van de yard .

Het overzicht van de fuel station .
De wasstraat voor de loc's 
En deze foto het maintenes gedeelte van UP .
Ger, spoor 1 kan naar spoor 2 maar kan spoor 2 terug naar spoor 1?
Ton
Ton dat kan hoor , op deze sporen komen treinen binnen en kunnen dus op de yard gezet worden hier wil ik dus gaan rangeren en zo .
Ja dat snap ik dat je wil rangeren......maar als je op het rangeerterrein dat spoor 2 bedient een trein heb samengesteld en die moet dan naar spoor 1 dan heb je een probleem.....of zie ik dat verkeerd?
Ton
Ik heb ook nog een rangeer gedeelte voor het station liggen waar ik van spoor 1 naar 2 kan en omgekeerd ,heb net nog eens gekeken boven en dat gaat of ik denk verkeerd nu